Van cam balkon sistemleri için her metrekare ve her yapıda uygulama yapmaktayız. Cam balkon sistemleri konutlarda daha çok kullanılsada cafe, restoran gibi çeşitli ticari işyerlerinde de tercih edilmektedir. Cam balkon ülkemiz için yeni bir malzeme olmayıp yaklaşık 30 yılı aşkın süredir konutlarda kullanılmaktadır.

Katlanır cam balkon konut ve özel mülklerde en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Katlanır cam halk dilinde aslında cam balkonun adıdır bile diyebiliriz. Kolay kullanımı, sürgülü sistemi ve cam panellerinin tek bir yerde toplanması oldukça ilgi çekici olup mevcut alandan en iyi faydalanın formülüdür.

Cam Balkon Yasal Mı?

Cam balkonu toplu konutlarda ve apartmanlarda yaptırırken apartman sakinleri ve yönetimlerinden izin almak gerekebilir. Sitemizde cam balkon yasal mı konusu hakkında geniş bilgilendirmeleri bulabilirsiniz. Kendi yapılarınız için ise herhangi bir yasal sıkıntı bulunmamaktadır. Firmamız Van ilimizde bir çok konutta ve ticari mekanda cam balkon uygulamasını başarılı bir şekilde yapmıştır.

ısıcamlı cam balkon

cam balkon yasal mı

katlanır cam balkon

Katlanır Cam Balkon

Katlanır cam balkon maliyetinin diğer modellere göre düşük olması nedeni tercih edilmektedir. M2 birim fiyatlarının düşük olması asla kalitesiz olduğu anlamına gelmemektedir. 2020-2021 yılını yaşadığımız şu dönemlerde teknolojik gelişmelerle birlikte bir çok farklı model cam balkon üretimi yapılmaktadır. Yaşam alanlarında konforu arayanlar için sektörel olarak sürekli değişim göstermektedir.

Katlanır cam balkon ürünleri temperli cam panellerden, Aluminyum profillerden oluşmaktadır. Farklı renklerde üretimi yapılmaktadır. Siyah cam diye bilinen füme cam balkon en çok ilgi gören renk çeşitlerdir. Cam balkon içeriyi gösterir mi sorusu da bir çok kişi tarafından merak edilmektedir. Akşam karanlığından içerde ışık açık olması durumunda içeriyi gösterir anca gündüz vakitlerinde içerisini göstermez.

Katlanır cam balkon yapılarda kullanılmayan alanlarda yer kazanmak için en ideal seçimdir. Cam kanatlarının mekanizmada sonda toplanması nedeni ile yer kaplamaz ayrıca yaz kış kullanım sunar. Paneller açılırken fiziki güç sarfiyatı düşünüldüğünün aksine oldukça azdır. Van cam balkon firması olarak sizlere en iyi kalitede ve yüksek işçilik kalitesinde katlar cam balkon uygulaması yapmaktayız.

Vam Cam Balkoncu

Van tüm ilçelerinden cam balkon siparişleri almaktayız. Sıfırdan cam balkon yaptırmak isteyenler, cam balkon tamiri yaptırmak isteyenle ve cam balkon yedek paça arayışında olanlar bizlere ulaşabilirler. Her tür makan ve yapı için katlanır cam balkon ve ısıcamlı cam balkon uygulamaları yapıyoruz.
000
Vam Cam Balkon Uygulama

Isıcamlı Cam Balkon

Van cam balkon şirketi olarak müşterilerimizin istekleri dahilinde farklı çeşitlerde cam balkon uygulaması yapabilmekteyiz. Bu ürünlerden biride standart cam balkonlar dışında yer alan ısıcamlı cam balkon modeleridir. Çift cama sahip olan yine temperli cam kullanımı yapılan bu üründe yalıtım ve izolasyon hedeflenmiştir. Soğuk ve sıcak geçirgenliği minimuma indirilmiş olan bu ürün yine konular ve ticari alanlar için ideal bir seçimdir. Fiyat olarak her ne kadar katlanır cam modellerine göre yüksek olsa da bir çok kişi tarafından yalıtım özelliği nedeni ile tercih edilmektedir.

Isıcamlı cam balkon içinde renk tercihi yapabilmektesiniz. Mavi cam balkon, Füme cam balkon bu ürün için en çok kişinin tercih yaptığı çeşittir. İstenilen ölçülede firmamız tarafında üretimi ve imalatı yapılabilmektedir.

Cam Balkon Montajı

Cam balkon yaptıran kişiler kesinlikle uzun yıllar kullanacağı düşüncesi ile bu ürünleri yaptırmaktadır. Bu nedenle her ne kadar malzeme kalitesi yüksek olsa da montaj da bir o kadar önemlidir. Cam balkon montajı yanlış yapılırsa içeri su geçirmesi, soğuk geçirmesi muhtemeldir. Bu nedenle cam balkon yaptırmak istiyorsanız firma seçiminize oldukça fazla dikkat etmelisiniz. Sadece internet üzerinden cam balkon şikayetleri diye arama yaptığınızda ne kadar fazla kişinin bu sorunu yaşadığınız görebilirsiniz.

cam balkon su geçirir mi

Cam Balkon Su Geçirir Mi?

Van cam balkon yaptırmak isteyen kişilerin ilk sorduğu soruların başında cam balkon su geçirir mi sorusu gelmektedir. Öncelikle cam balkon sistemleri yaptıran kişiler kullanamadığı alanları 4 mevsim kullanmak için yaptırmakta olup su geçirmemesini istemesi de oldukça doğaldır. Ancak cam balkon ürünlerinin bir çoğunda %100 su geçirmez demek mümkün değildir. Su oluklu cam balkon modellerinde su tahliyesi yapılmakta ve yüksek oranda bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Yine montaj işçilik kalitesi yüksek olursa yine su geçirme oranı oldukça düşmektedir.

cam balkon fiyat hesaplama

Cam Balkon Fiyat Hesaplama

Cam balkon fiyatlarının değişkenliği şu piyasada oldukça mümkündür. Hammadde alımı döviz ile olduğundan sürekli değişen fiyatlarda olmaktadır. Bir çok kişi kendi alanını ölçerek firmalardan aldığı metrekare fiyatları ile fiyat hesaplaması yapmaktadır. Ancak bu pek doğru bir fiyat belirleme olmayacaktır. Yerin yüksekliği, genişliği, kapı alanı, tavan bölümleri, atıl alanlar, fireler kesinlikle hesaplanmalıdır. Bu nedenle cam balkon fiyat hesaplama işlemini kendiniz yapmak yerine firma uzmanlarından ücretsiz keşif talep edebilir yerinde tespit yaptırabilirsiniz.

Cam Balkon M2 Fiyatları

2020 cam balkon m2 fiyatları standart katlanır cam balkon modellerinde ortalama 330₺ den başlamakta olup 540₺ ye kadar çıkabilmektedir. Renkli cam balkon seçimleri, ısıcamlı model seçimi bu fiyatlardaki değişkenliğe neden olmaktadır. Telefonda verilen fiyatlar yada internet siteleri üzerinden verilen cam balkon fiyatları kesinlikle resmi ve net fiyatlar değildir. Doğru fiyatlar işçin kesinlikle cam balkonun yapılacağı yerin görülmesi gerekmektedir.