pencere korkuluk

Pencere Korkuluk

Konut ve yaşam alanlarında güvenlik son derece önemlidir. Pencere korkuluk kullanımının asıl amacıda estetik görünmesinden öte güvenlik sağlamasıdır. Yapılarından 1.katları, ulaşılabilir 2. ve 3. katlarda pencere korulukları ile güvenlik altına alınmaktadır. Her ne kadar %100 güvenlik sağlamasalarda caydırıcı özellikleri son derece yüksektir.

Van pencere korkuluk sistemleri firmamız tüm ilçelerde müşterilerimize hizmet vermektedir. İster tek adet yada evinizdeki tüm pencereleriniz için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. En uygun fiyatlarla istediğiniz tüm özelliklerde korkuluk hizmetleri vermekteyiz.

pencere korkuluk çeşitleri

 

Pencere Korkuluk Çeşitleri

Klasik düz demir doğrama ile  pencere korkuluk yaptırabileceğiniz gibi Ferforje pencere korkuluk da yaptırabilirsiniz. Burda tamamen bütçeniz, ekonominiz ve estetik beklentiniz rol oynayacaktır. Pencere korkuluk çeşitlerini demir doğrama dışında bir ürünle yaptırmak çok tercih edilen bir yöntem değildir. Mukavemet gücü yüksek ve dayanımlı malzemelerden yapılması gerekmektedir. Eğilim bükülmeyen, kolay paslanmayan malzemelerden yapılması çok daha doğru olacaktır.

Aluminyum doğrama ile de korkuluk yapılabiliyor olsa da bu daha çok binaların üst katları ve camdan sarkma yada düşmenin önüne geçmek içindir. Alt katlarda hırsızlık ve güvenlik için pek doğru bir kullanım değildir. Bir diğer tercih de krom malzemeden yapılan korkuluk modelleridir. Buda çok sık tercih edilmesede ülkemizde genelinde yinede tercih edilen bir malzeme türüdür.

Van Pencere Korkuluk

Adresinize yakında pencere korkuluk yapacak uzman kişiler ve firma güvencesinde hizmet arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlarla en iyi kalitede korkuluk sistemleri hizmetleri vermekteyiz. Ufak büyük demeden tüm korkuluk işlerinizde sizlere hizmet veriyoruz.
000
Pencere Korkuluk İşleri

pencere korkuluk fiyatları

Pencere Korkuluk Fiyatları

Yaptıracağınız korkuluk pencerelerinizde güvenliğinizi sağlayacağı gibi görsel açıdan bina dış cephesi ile de uyumlu olması gerekmektedir. Pencere korkuluk fiyatları alırken kesinlikle sadece tek bir noktaya odaklanmamak gerekir. Gelişi güzel yapılan pencere korkulukları eğreti duracak dış cephenizi oldukça kötü gösterecektir. Bu nedenle işinizi yapacak firmayı ve demir doğrama ustalarını çok iyi seçmelisiniz.

Eskiden olduğu kadar çevrenizde demir doğramacı bulmak pek kolay değildir. Artık yoğun iş gücü dışında cnc makineler, lazer kesim makinelerinde korkuluklar yapılabilmektedir. Firmamız hem el işçiliği ile hemde lazer kesim kullanımı yapmak sizlere en iyi hizmeti verebilmektedir. Bizlerle yapacağınız görüşmelerde sizlere tüm alternatifler sunulacaktır. Korkuluk fiyatları hakkında buradan net bir fiyat vermemektediyiz. Tam ölçüler, ebatlar, motifler ve varsa istenilen aksesuarlar belirlendikten sonra sizlere net fiyat vermekteyiz.

ferforje pencere korkuluk

Ferforje Pencere Korkuluk

Korkuluklarda ferforje kullanımı oldukça eskidir. Hatta neredeyse pencerelerde ilk kullanılan çeşitlerdir diyebiliriz. Ferforje korkuluk kullanıldığı iç mekanlar ve dış mekanların tümünde mistik bir görünüm sunar. Zarif ve oldukça estetik bir görünüm sağlar. Neredeyse tüm bina dış yapılarına uygundur. Düz korkuluk, Oval kesim korkuluk veya varsa istediğiniz modelerde ferforje pencere korkuluk yapılabilmektedir.

demir pencere korkuluk

Demir Pencere Korkuluk

Diğer alternatiflere göre maliyeti hem daha uygun olup hemde mukavemet ve dayanıklılığı yüksektir. Özel işçilik çalışması ile demir korkuluk modelleride istenilen tasarıma getirebilmektedir. Demir pencere korkulukları da uzun yıllar 4 mevsim hava şartlarına karşı dayanır. Kolay kolay deforme olmayacak şekilde yapılandırılabilmektedir.

Hizmet bölgelerimiz

Aşağıda yer alan Van ilimizdeki tüm ilçelerde ve ilçelerin semtlerinde korkuluk imalat, montaj ve tamirat hizmetlerini vermekteyiz. Hangi bölgeden olursa olsun bizlere ulaşabilir ve hızlı ve kaliteli işçilik hizmetleri alabilirsiniz. Sitemiz üzerindeki iletişim numaralarından bizlere ulaşmanız halinde isterseniz ücretsiz keşif hizmetleri de sağlamaktayız. Korkuluk yapılacak yeri, yerinde görerek sizlere hemen fiyat verebilmekteyiz. Yada binanızın yapısına, korkuluğun yapılacak yerin özelliğine göre model ve tasarım alternatifleri de sunabilmekteyiz.

 • Bahçesaray Pencere Korkuluk
 • Başkale Ferforje Korkuluk
 • Çaldıran Pencere Korkuluk
 • Çatak Ferforje Korkuluk
 • Edremit Pencere Korkuluk
 • Erciş Ferforje Korkuluk
 • Gevaş Pencere Korkuluk
 • Gürpınar Ferforje Korkuluk
 • İpekyolu Pencere Korkuluk
 • Muradiye Ferforje Korkuluk
 • Özalp Pencere Korkuluk
 • Saray Ferforje Korkuluk
 • Tuşba Pencere Korkuluk

Korkulukları yapılırken her detay dikkatlice gözden geçirilmelidir. Evde yaşayan küçük çocuklarda düşünülerek herhangi bir olumsuz duruma mahal vermeyecek şekilde imalatı yapılmalıdır. Verdiğiniz paranın boşa gitmemesi için kesinlikle bu alanda uzman kişilerle çalışınız. Her demir doğrama ustası pencere korkuluk yapamaz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir